Tartalom beállítása
Hirdetes
Utolsó hozzászólások
[20:32] <Nimrod>
:ohh:
[06:38] <Bandi001>
nem is ugyan az a kéz :D
[07:59] <panamera>
instagram.com/briimasszazs
[06:40] <gabika07>
AZ VESSE RÁ AZ ELSŐ KÖVET, AKI MÉG NEM TÚRTA AZ ORRÁT NYILVÁNOS HELYEN! :bananas:
[12:10] <panamera>
jólvan ne sírjatok már, összefosnátok magatokat a büszkeségtől ha ez a csaj veletek mutatkozna bárhol pöcsköszörűk :D de h...
[09:21] <JakabP>
meg annyi filter van rajta hogy 7 adatközpontban 3 napig dolgoztak rajta a torzító simító zajosító meg zajtalanító algoritmuso...
[19:48] <Nimrod>
3d nyomtatott? XD
[19:46] <Nimrod>
:deal:
[15:52] <Nimrod>
jajj de édes kis teremtés :heyho:
[20:32] <snorlex>
:wtf:
[11:49] <Nimrod>
:inlove:
[11:46] <Nimrod>
2-4-2-1-5-3-2-4-1...... :tv:
[11:22] <CassiusClay>
Azanyádpicsáját! :ohh: :fap:
[21:16] <Nimrod>
Valami komolyabb cuccot kellett volna a lába közé vennie
[21:12] <Nimrod>
Ablakon kidobott pénz...
A szint alatti taszító ugatást erőlteti. Bár csak ilyen markáns férfi jellemek röpködnének a való életben is. Másrészt azt átgondolni, hogy az üzemeltetés során kerülnek fel olyan képek amik "valamilyen formában sértőek" benne vannak a dologban. Nincs is ezzel gond, mert az internet amióta terjed, kiterjedtségével egyenesen arányos a megfelelő hozzáállás száma. De a személyeskedés, egymás köpködése, lenézése, már egy másik dolog. Az pedig, hogy valaki örömét leli egy adott élőlény halálában, már elég érdekes. Egyébként az egész biztos, hogy az internet felhasználóknak nem erőssége az empatikus magatartás vagy a normális hozzászólás. De lehet, hogy az is fejlődést jelente, ha kevesebben játszanák az eszüket.
Zerajin | 2017-06-29 02:59 (8 éve) | perm. link